X
تبلیغات

یک محصول لاغری متشکل از گیاهان دارویی

 

                

                چای لاغری سینلس sinless

محصولی بر گرفته از طبیعت سبز ایران زمین که آسان، سریع و مطمئن شما را به وزن ایده آل رسانده و در آن وزن تثبیت می نماید . در این نوع چای چندین نوع گیاه اصلی بکار برده شده که به عنوان لاغر کننده های اصلی 5 عمل عمده را انجام میدهد :

 

چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از

 شرکت طب شفای سبحان 

سین لس : sinless

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668 

فرمولاسیون چای لاغری سین لس شامل :ریشه و برگ و شاخه های گلدار و برگ گیاهان کالندولا یا گل همیشه بهار(باعث ترشح صفرا)-----آرتیکا (آرامبخش)-----کاسنی (ملین)------شیرین بیان(مقوی معده )------زیره------- کاسیا - به لیمو - بهار نارنج  و چای سبز  ... به عنوان لاغرکننده های اصلی که به کاهش جذب و تجمع مواد قندی و چربی کمک می کنند و (سرشاخه های کاملیا) که به عنوان هضم کننده غذا و پایین آورنده چربی بدن , اشتهای کاذب را کاهش داده و به پایین آمدن وزن شما کمک می کند.  

بهارنارنج

بهارنارنج

به لیمو

به لیمو

کاسنی

کاسنی

کاسیا

کاسیا

شیرین بیان

شیرین بیان

کالندولا

کالندولا

چای لاغری سینلس  از اجزای اثر گذار چندین گیاه دارویی  موثر بر لاغری  با حفظ طعم ، عطر و شكل طبیعی، بدون هیچ  گونه مواد افزودنی شیمیایی به عنوان حتی نگهدارنده و طعم  دهنده تشکیل یافته است .

1- سركوب اشتهای غیر ضروری و کاذب برای مصرف غذا

2- افزایش سوخت و ساز .

3- طبیعی سازی حركات روده و برطرف نمودن برخی ناراحتیهای گوارشی .

4- كاهش و جلوگیری از تجمع آب میان بافتی .

5- افزایش شادابی و شفافیت پوست با جلوگیری از تركهای  ناشی از كاهش وزن .

 گوارایی در طعم و رنگ چای لاغری سین لس  یک ویژگی بسیار  مطلوب و  مشتری پسند  است .
 
چای لاغری سین لس از جمله نادر ترین وکامل ترین فرآورده های مورد استفاده در لاغری و تناسب اندام وکاهنده چربی شکم است . و امروزه توسط متخصصین تغذیه ، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.

در چای لاغری سین لس از سر شاخه های کاملیا استفاده شده که باعث هضم غذا ، کاهش اشتهای کاذب و پایین آمدن وزن اضافی می شود  چای لاغری حاوی آنتی اكسیدان هایی برای پیشگیری از سرطان ، مبارزه با بیماری های قلبی،كاهش كلسترول، سوخت چربی ، پیشگیری از دیابت و سكته می باشد. یكی از مهمترین آنتی اكسیدان های موجود در چای لاغری كاتچینزها می باشند. این نوع از آنتی اكسیدان ها قادر به از بین بردن رادیكالهایی هستند كه حضورشان منجر به سرطان میشود 

 چای لاغری سین لس با دارا بودن ترکیبات پلی فنلی و به خصوص تانن های کندانسه و پلی فنل های ساده سازنده آن ها (کاتشین ها) نقش آنتی اکسیدانی بسیار خوبی را ایفا می کند. کاتشین ها نقش ضد رگ زایی دارند (در نتیجه ضد سرطان) نیز دارند. همچنین کافئین موجود در آن می تواند در کنار ترکیبات قبلی اثر مهار آنزیم COMT و فسفودی استراز داشته باشد و به لاغری کمک کند

 مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روزمره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد .

چای لاغری سینلس sinless tea

۱-  اشتهای کاذب را از بین میبرد و با کم کردن اشتها از ورود انرژی و کالری های زائد و مازاد بر نیاز بدن می کاهد .

۲-  چربی های موجود در غذا را غیر قابل جذب می نماید و از این راه انباشت توده های چربی را کنترل می نماید . ( بانداژ نمودن  لیپید ها )

۳-  با افزایش سوخت و ساز و آغاز وضعیت چربی سوزی  توده های چربی انباشته شده در اندام های بدن مانند شکم و پهلو ها و ران ها را شکسته و تبدیل به انرژی مصرفی میکند و رفته رفته  از چربی این قسمتها میکاهد

۴- و با خاصیت چربی سوزی چربی های رسوب کرده در جداره رگهای خونی را میکاهد و بر سلامتی  قلب و عروق می افزاید 

           

 چای لاغری سین لس ضمن کاهش 7-3 کیلو گرم وزن در ماه ، هیچگونه عارضه پوستی از قبیل تیرگی و چین و چروک صورت بهمراه ندارد

لاغری این چای نیز در جبران تحرک کم موثر بوده و از ایجاد توده های حجیم چربی در بدن شما به ویژه چربی دور شکم و چربی دور کمر جلوگیری می کند.
این محصول توده چربی مصرف کننده را هدف قرار داده و حجم و وزن آن را کاهش میدهد که این کاهش وزن بطور حتمی برخلاف سونا و ادرار آور ها و مسهل ها که موقتا از مقدار آب بدن می کاهند طبیعی و ماندگار است .
       
          

(خواص چای لاغری سینلس sinless )

۱-واداشتن متابولیسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل 24ساعت حتی وقتیکه در خوابید چربی خواهید سوزاند.
2- جلوگیری از تجمع مواد قندی در بدن .
3- از بین بردن بسیار موثر اشتهای کاذب .
4- بکار واداشتن روده های کم کار ورفع موثر یبوست .
5- آرامش بخش : با بهره مندی از این خاصیت چای لاغری سین لس دیگر شاهد استرس های جان کاه دوره های آنچنانی کاهش وزن نخواهید شد
 

# تقویت معده وضد سرطان معده
# ضد پوسیدگی دندان به علت فلوراید بالا
# پایین آورنده چربی خون و تقویت معده
# جلوگیری از بیماریهای قلبی عروقی
# کاهنده تری گلیسیرید و فشارخون
# گشادکننده برونش و رفع التهاب و حساسیت دستگاه تنفس
# سم زدایی کبد و جبران و کمبود استروژن در دوران یائسگی

کاهش وزن ۳ الی ۷ کیلو در ماه--------------------------------------------------

کاهش سایز دور کمر , باسن , ران , پهلوها -----------------

بدون چین و چروک صورت ----------------------------------

 همراه با شفافیت پوست----------------کاهش میزان کلسترول-----------------

حاوی آنتی اکسیدانهای ضد سرطان ---------------

بدون لاغری صورت-----------------------

لاغری بدون برگشت و همیشگی ---------------------    

 چای لاغری سینلس sinless teaمحصولی از : شرکت طب شفای سبحان

پروانه بهره برداری : 7870

پروانه وزارت بهداشت: 50/15668
 
دارای نشان استاندارد ملی کشور
 
ایران کد : 0708300534990005
 

مدت زمان استفاده از چای سینلس

مدت زمان مصرف بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد. 
فرض نمایید شما 15 کیلوگرم اضافه وزن داشته باشید و اگر در ماه اول شما 7 کیلوگرم کاهش وزن حاصل کنید باز هم 8 کیلوگرم اضافه وزن دارید. 
در نتیجه باید برای حذف میزان اضافه وزن باقیمانده دوره درمان ادامه یابد. 
در افراد با اضافه وزن کم، مصرف 1 بسته کفایت می نماید


نحوه مصرف چای لاغری  سین لس (sinless) :

نیم ساعت قبل از نهار و شام (روزانه ۲ تی بگ ) ۱ عدد از تی بگها را در یک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقیقه منتظر بمانید تا عصاره مواد موثر موجود در چای وارد آب جوش شود سپس با یک عدد قند میل نمایید.
با توجه به اینکه چای لاغری سین لس بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دور کمر و مناطق پر چربی خود را با یک متر خیاطی بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعد پس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری سین لس دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد را باهم مقایسه کنید. 

اول چای لاغری را از مامور اداره ی پست تحویل بگیرید بعد مبلغ آن را موقع تحویل چای لاغری سین لس به نامه رسان (مامور پست) بپردازید

 

        برای خرید پستی اینجا کلیک کنید 

بعد از کلیک روی جمله ی بالا به صفحه مشخصات کالا منتقل خواهید شد که در آنجا روی دکمه ی خرید پستی کلیک کنید و همچنین محصولات دیگر شرکت نیز در لیست صفحه بعد موجود میباشد

تشکر -  نمایندگی شرکت طب شفای سبحانچای لاغری سین لس لاغری 5 کیلو هر ماه - انواع روشهاي لاغري در ايران و انتخاب مناسبترين روش
چایی خوش طعم با خواص لاغری
1- درمانهاي دارويي                                                                                                                                         
الف) داروهاي ادرار آور : اين دارو باعث مي شود كه حجم زيادي از آب بدن در مدت كوتاهي به صورت ادرار از بدن خارج مي شود . در اين روش بسته به ميزان مصرف ممكن است در عرض يك ساعت بدن ، 21 ليتر آب از دست دهد، بدون آنكه تغييري در مقدار چربي داشته باشد . اكثر افرادي كه اقدام به كاهش سريع وزن مي كنند ، مانند كاهش وزن يك كيلو در يك ساعت از اين نوع روش استفاده مي شود .با کلیک به این لینک در مورد چای لاغری دکتر سینا بیشتر بدانیدب) داروهاي ضد اشتها : اين نوع داروها باعث كاهش تمايل به غذاخوردن و كاهش موقتي وزن در افراد مي شوند ولي بعد از قطع دارو ، اشتها به حالت اول برگشته و وزن نيز دوباره افزايش مي يابد . از طرفي در اين روش فرد دچار سو تغذيه و عوارضي مانند ريزش موضعف و افسردگي مي گردد . اين روش هم مانند روشهاي ديگر درمان مناسبي نخواهد بود . چون مشكل چاقي با دارو كم خوردن حل نخواهد شد. :با کلیک به این لینک در مورد چای لاغری دکتر سینا بیشتر بدانید
ج) پودرهاي مكمل غذايي : اين پودرها حاوي مواد مغذي و فيبر مي باشد كه مي تواند جايگزين مواد مغذي مورد نيازبدن گردد . اين روش هم درمان مناسبي نخواهد بود ، چون اولا فرد چاق نمي تواند هميشه از اين پودرها استفاده كند و خسته خواهد شد . دوما هزينه سنگيني در پي خواهد داشت و بعد از مدتي كوتاهي فرد مجبور به ترك آن خواهد شد و عادات غذايي گذشته را ادامه خواهد داد .
د- داروهاي جديد كه باعث مي شود چربي از طريق دستگاه گوارش جذب نشود (مانند زنيكال ) : اين هم روش مناسبي براي درمان نمي باشد . اولا بيشتر مواد غذايي مصرفي درا يران قند و نشاسته مي باشد و اين دارو تاثيري در عدم جذب آنها نخواهد داشت . بنابراين تنها با كاهش جذب چربي نمي توان با چاقي مبارزه كرد و دوما هزينه سنگين آن باعث مي شود مصرف آن خيلي كوتاه باشد .
2- كاهش وزن از طريق انواع محلولهاي لاغري ، ژل ، كرم ، صابون و ...
اين شيوه هم منجر به تعريق در مناطقي از بدن شده و در عمل تغييري ر مقدار چربي موجود در بدن در افراد چاق انجام نمي دهد و بعد از مدت كوتاهي وزن به حالت اول بر مي گردد.
3- سونا :با کلیک به این لینک در مورد چای لاغری دکتر سینا بیشتر بدانید

                       

یک محصول لاغری متشکل از گیاهان دارویی 

 چای لاغری دکتر سینا 

 فرمولاسیون چای لاغری دکتر سینا شامل :ریشه و برگ و شاخه های گلدار و برگ گیاهان کالندولا یا گل همیشه بهار(باعث ترشح صفرا)-----آرتیکا (آرامبخش)-----کاسنی (ملین)------شیرین بیان (مقوی معده )------زیره-------کاسیا و چای سبز (افزایش متابولیسم بدن)  ... به عنوان لاغرکننده های اصلی که به کاهش جذب و تجمع مواد قندی و چربی کمک می کنند و (سرشاخه های کاملیا) که به عنوان هضم کننده غذا و پایین آورنده چربی بدن , اشتهای کاذب را کاهش داده و به پایین آمدن وزن شما کمک می کند. 

                     
چای لاغری از جمله نادر ترین وکامل ترین فرآورده های مورد استفاده در لاغری و تناسب اندام وکاهش دهنده چربی و چاقی شکم است. چای لاغری حاوی آنتی اكسیدان هایی برای پیشگیری از سرطان ، مبارزه با بیماری های قلبی، كاهش كلسترول، سوخت چربی ، پیشگیری از دیابت و سكته می باشد. یكی از مهمترین آنتی اكسیدان های موجود در چای لاغری كاتچینزها می باشند. این نوع از آنتی اكسیدان ها قادر به از بین بردن رادیكالهایی هستند كه حضورشان منجر به سرطان میشود -

 چای لاغری با دارا بودن ترکیبات پلی فنلی و به خصوص تانن های کندانسه و پلی فنل های ساده سازنده آن ها (کاتشین ها) نقش آنتی اکسیدانی بسیار خوبی را ایفا می کند. کاتشین ها نقش ضد رگ زایی دارند (در نتیجه ضد سرطان) نیز دارند. همچنین کافئین موجود در آن می تواند در کنار ترکیبات قبلی اثر مهار آنزیم COMT و فسفودی استراز داشته باشد و به لاغری کمک کند

                           لاغرکردن باسن و ران و شکم بصورت موضعی

 مصرف چای لاغری به تمامی اشخاصی که به نوعی درگیر زندگی امروزی با تحرک کم و در عوض فشارهای عصبی زیاد هستند توصیه می شود چرا که گیاه آرتیکای مورد استفاده در این محصول استرس های روزمره را تا میزان قابل ملاحضه ای کاهش می دهد .

 خواص چای لاغری دکتر سینا :

۱-واداشتن متابوليسم بدن به چربي سوزي به شکلي که در کل 24ساعت حتي وقتيکه در خوابيد چربي خواهيد سوزاند.
2- جلوگيري از تجمع مواد قندي در بدن .
3- از بين بردن بسيار موثر اشتهاي کاذب .
4- بکار واداشتن روده هاي کم کار ورفع موثر يبوست .
5- آرامش بخش : با بهره مندي از اين خاصيت چاي لاغري دکتر سينا ديگر شاهد استرس هاي جان کاه دوره هاي آنچناني کاهش وزن نخواهيد شد

 

 کاهش وزن ۳ تا ۷ کیلو در هر ماه--------
کاهش سایز دور کمر , باسن و ران------------------

 

بدون چین و چروک صورت -------------همراه با شفافیت پوست و بدون لاغری صورت-----  

                                  لاغری بدون برگشت و همیشگی

دارای مجوز از وزارت بهداشت------------- دارای کد محصول از وزارت بازرگانی

-دارای پروانه ساخت ------------ دارای تاریخ تولید و انقضاء

---------- دارای پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی .

------------------------------- دارای نشان سیب (نشان ایمنی و سلامت)

- دارای گواهینامه ایزو9001:2008

نحوه مصرف چای لاغری دکتر سینا :

نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی (روزانه ۳ تی بگ ) ۱ عدد از تی بگها را در یک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقیقه منتظر بمانید تا عصاره مواد موثر موجود در چای وارد آب جوش شود سپس با یک عدد قند میل نمایید.

با توجه به اینکه چای لاغری دکتر سینا بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دور کمر و مناطق پر چربی خود را با یک متر خیاطی بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعد پس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری دکتر سینا دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد را باهم مقایسه کنید.
          

                            

                           اول چای لاغری را از مامور پست تحویل بگیرید

       بعد مبلغ آن موقع تحویل چای لاغری دکتر سینا به نامه رسان (مامور پست) بپردازید

                                   قیمت : ۲۵هزار تومان

   نیازی به واریز کرن به حساب نیست :مامور اداره پست هنگام

تحویل دادن بسته مبلغ را از شما خواهد گرفت

  

 
.......................................................................................................

                                 

سونا يكي از روشهاي شايع براي كاهش وزن در ايران است . گرماي زياد موجود در سونا باعث افزايش دماي بدن و تعريق مي گردد و در نتيجه در مدتي كه فرد در داخل سونا قرار دارد مقدار زيادي آب ازراه تعريق از دست مي دهد . بنا براين وزن زيادي را اين مدت از دست مي دهد . اما اين كاهش وزن ، كاهش چربي ، كاهش چربي بدن نمي باشد ، بلكه كاهش وزن به شكل كاذب است و بعد از مدت كوتاهي با نوشيدن آب به حالت اول باز مي گردد . براي اثبات اين مدعا كافي است مقداري چربي حيواني تهيه كرده و پس از وزن كردن آن را در سونا بگذاريد . بعد از چند ساعت آن را از سونا خارج كنيد و دوباره وزن كنيد خواهيد ديد كه در حجم و وزن چربي ايجاد نشده است .
4- شكم بندهاي لاغري و پوشش پلاستيكي :
اين روش هم با فزايش حرارت بصورت موضعي باعث افزايش تعريق شده ، بنابراين آب بين سلولي و آب چربي شكم و اطراف آن از دست مي رود . اما چربي شكم دست نخورده سر جاي خود ش باقيست و بعد از مدت كوتاهي با مصرف آب دوباره وزن به حالت اول باز مي گردد .
5- تشكهاي برقي ( ترمودرمي )
اين روش هم درست مثل روش قبلي فقط باعث كاهش آب بدن و كاهش كاذب وزن مي شود .
6- دستگاه الكتريكي (فاراديك ) يا كمر بندهاي ماهواره اي :
اين روش جديدتر از انواع ديگر است . اين دستگاه داراي پدهايي مانند دستگاه نوار قلب است كه به نقاطي ديگراز بدن وصل مي شود و عضلات آن ناحيه را وادار به انقباض و فعاليت مي كند كه به اين انقباض Passive غير فعال مي گويند كه در مقابل انقباض Active يا فعال وجود دارد كه فرد با اراده خود عضله را منقبض و آن را وادار به فعاليت مي كند.
از اين روش كساني استفاده مي كنند كه تنبل هستند و حوصله تحرك و فعاليت ندارند و يا افرادي كه تحرك فيزيكي آنها توسط پزشك منع گرديده است . اين روش هم راه درمان مناسبي براي كاهش وزن نخواهد بود . زيرا لازمه تاثير گذاري آن استفاده دائمي است كه خسته كننده و پر هزينه است .
7- طب سوزني :
اين روش از روشهاي قديمي است . در اين روش با قرار دادن سوزنهايي در نقاط مختلف بدن باعث كاهش اشتها مي شوند طب سوزني راي درمان انواع بيماريها بسيار مفيد وارزشمند است ، اما روش مناسبي براي كاهش و درمان چاقي نيست . چرا كه اولا موجب سو تغذيه در افراد مي شودواز طرف ديگر با برداشتن سوزن اشتهاي افراد باز مي گردد.
7- ماساژ (ويبراتور يا جي فايو ) :
در اين روش از طريق دست يا تسمه هاي لرزاننده ، منطقه مورد نظر بدن را ماساژ مي دهند .اين روش در رفع سلوليت مي تواند موثر باشد اما در كاهش وزن و از بين بردن چربي نمي تواند روش مطمئني باشد . اين روش بخاطرحركت دادن مايعات به طرف نقاط ديگر بدن باعث كاهش سايز مي شود كه كاذب و موقتي است .
8- آب درماني :
آب درماني هم يكي از روشهاي قديمي است . در اين روش بيمار فقط از آب و مايعات استفاده مي كند . در روش آب درماني هم به دليل آن كه بيمار براي مدتي از خوردن غذا محروميت شديد غذايي اولا مبتلا به اختلالات گوارشي مي شود و ثانيا حس خوردن غذا در او شديدا بالا مي رود و به وزن اول باز مي گردد . استفاده از اين شيوه فقط براي مدت كوتاهي مي تواند براي بيمار قابل تحمل باشد.
10 – كاهش وزن از طريق ورزش
ورزش يكي از روشهاي بسيار مناسب براي برخورداري از جسم سالم و وزن ايده آل است . كاهش وزن فقط از طريق ورزش مشكل و دشوار است همانطور كه قبلا اشاره شد مثلا براي از دست دادن يك كيلوگرم چربي بدن بايد 30 ساعت پياده روي كرد ه از نظر زمان و امكانات لازم شايد براي ما مقدور نباشد .
11- كاهش وزن از طريق رژيم غذايي
معمولا افراد براي كاهش وزن از اين طريق به شيوه هايي روي مي آورند كه نه تنها تاثير مثبتي در كاهش وزن آنها نمي گذارد ، بلكه آنها را دچار كاهش قندخون و كاهش كارايي روزانه و حتي ابتلا به پرخاشگري مي شود ودر وعده هاي بعدي هم با پرخوري آن را جبران مي كند ، ضمن آنكه د رروش كاهش ميزان مصرف در وعده هاي غذايي ، فرد به اندازه كافي مواد مغذي مورد نياز را مصرف نمي كند و دچار سو تغذيه مي شود .
بهترين شيوه در اين ميان رژيم غذايي بر مبناي علمي است كه در آن تمام مواد مغذي مورد نياز بدن در رژيم غذايي تامين مي شود . اين برنامه غذايي توسط ، كارشناسان ، متخصصان و پزشكان پايه ريزي مي شود .
12- كاهش وزن از طريق رژيم غذايي و ورزش :
اين روش بهترين و اصولي ترين روش براي روش براي كاهش وزن و داشتن وزن ايده آل است . در اين روش ازيك رژيم غذايي برنامه ريزي شده كه در بالا به آن اشاره شد، همراه با ورزش متعادل (مانند پياده روي ) استفاده مي شود.
در اين روش از مواد مغذي مورد نياز استفاده مي شود و خطر سو تغذيه وجود ندارد و از طرفي با ورزش مناسب روند كاهش وزن تسريع مي گردد .اين روش سلامت جسم وروح را به ارمغان مي آورد .و عوارضي مانند ريزش مو ، چروكيدگي پوست و .. را در پي نخواهد داشت . بايد متوجه باشيد در طي رژيم برنامه ريزي شده متخصصان تغذيه عادات غذايي گذشته را ترك گوييد و به عادات غذايي جديد انس بگيريد، كه اين بهترين اصل در درمان چاقي است .
لازم به ياد آوري است كه روشهاي ذكر شده غير از روش 12 همگي داراي محاسن و معايب خاص خود مي باشند . منظور از معرفي اينگونه روشها ، آشنايي خوانندگان عزيز از روشهاي مرسوم و رايج در ايران مي باشند اخيرا در كشورهاي اروپايي با فرستادن بالن به داخل معده ايجاد سيري زود رس در فرد چاق مي نمايند يا اخيراپزشكان فردي را كه 180 كيلوگرم وزن داشت را مورد جراحي قرار داده و مقداري از روده وحجم معده اين فرد را كم كردند تا جذب مواد غذايي در اين فرد كم گردد .
اين تصميمات خاص متخذه از طرف متخصصان بر اين اساس است كه ادامه زندگي فرد با وضعيت فعلي را قرين با مخاطراتي مي بينند . از اين رو اقدام به چنين اعمالي مي نمايند . يا دستگاههاي ذكر شده هر كدام موارد مورد استفاده پزشكي چه در ورزش و چه در فيزيوتراپي و ناراحتيهاي ستون فقرات دارند منتها استفاده از آنها جهت كاهش وزن اگر توسط پزشك متخصص و معتبر تجويز گردد با رعايت وضعيت خاص بطمار تجويز گرديده و نبايد در اين رابطه با هر گونه چاقي بسط داد .
يك رژيم غذايي مناسب بايد داراي چه خصوصياتي باشد ؟
1- مهمترين ويژگي كه يك رژيم غذايي بايد داشته باشد اين است كه تما م مواد مغذي مورد نياز روزانه بدن را در برمي گيرد .
2- رژيم غذايي بايد طوري برنامه ريزي گردد كه فرد در طول روز احساس گرسنگي نكند..
3- رژيم غذايي بايدبر اساس ، سن ، جنس ، نوع و ميزان فعاليت و شرايط ويژه برنامه ريزي گردد . مثلا فردي كه در دوران رشد قرار دارد با فردي كه در دوران رشد قرار دارد با فردي كه اين دوران را طي كرده رژيم متفاوتي خواهند داشت ..
4- رژيم غذايي بايد طوري باشد كه مواد غذايي آن قابل دسترس باشد .
5- رژيم غذايي بايد با فرهنگ فرد هم خواني داشته باشد .
6- به دنبال رژيم غذايي ، فرد نبايد دچارعوارضي مانند ريزش مو، ضعف و بي حالي ، افسردگي و چروكيدگي پوست شود .
نتيجه گيري :
براي اقدام به كاهش وزن ، در ابتدا ، بايد علت و عوامل اصلي چاقي را شناسايي كنيد . اگر با هر روشي اقدام به كاهش وزن كنيد ، اماعامل زمينه اي و ريشه اصلي چاقي را از بين نبريد مطمئن باشيد كه چاقي پس از مدتي دوباره به سراغ شما خواهد آمد .
همانطور كه افزآيش وزن به طور تدريجي صورت مي گيرد ، كاهش آن هم نياز به صرف زماني دارد كه در طول اين دوره با اعمال شيوه هاي علمي رژيم غذايي تحت نظر پزشكان و متخصصان امر همراه با تحرك بدني و ورزش روزانه تناسب اندام دوباره به دست آيد و وزن كم شود 

                                       

+ نوشته شده در  جمعه چهاردهم اسفند 1388ساعت 11:55  توسط شرکت طب شفای سبحان  |